Oferta pracyDołącz do naszego zespołu, czekamy na Ciebie!

Technik (m/k/r)

Na miejsce pracy w północnych Niemczech poszukujemy doświadczonego technika (m/k/r) do budowy i obsługi farm wiatrowych na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę.

Obowiązki

  • Prace związane ze wszystkimi aspektami instalacji turbin wiatrowych

Oczekiwania

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe
  • Dokonywanie połączeń kablowych wewnątrz turbiny
  • Montaż mechaniczny turbin wiatrowych.
  • Przeprowadzanie przeglądów serwisowych , wymiana komponentów (zarówno elektrycznych, mechanicznych, jak i hydraulicznych)
  • Dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Praca w systemie rotacyjnym :
    2tygodnie pracy/1 tydzien wolnego
    3 tygodnie pracy/ 2 tygodnie wolnego
    Praca 10-12 godzinna
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie ponadtaryfowe
  • Dobra atmosfera w pracy

Szczegóły pracy

Rodzaj zatrudnienia:
Pełny etat

Typ kontraktu:
Stanowisko stałe (praca tymczasowa)

Wynagrodzenie:
Taryfa, iGZ

Odpowiedzialność

ASS Personalservice GmbH
Lise-Meitner-Straße 7
24943 Flensburg

Rekruter
Inż. Magdalena R.
Telefon: +49 461 – 50 52 018

Kontakt mailowy