Ładowanie...

Opis Stanowiska: Monter kadłubów aluminiowych w Kiel, Niemcy

Zakres Obowiązków:

  • Prefabrykacja i precyzyjny montaż elementów aluminiowych na statkach.
  • Realizacja zadań zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami projektowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach stoczniowych będzie dodatkowym atutem, jednak jesteśmy otwarci również na osoby chętne do rozwijania swoich umiejętności w tej branży.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w specjalistycznym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Dołącz do Nas!
Jesteśmy firmą, która ceni innowacyjność, jakość i zaangażowanie. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i profesjonalnym środowisku, czekamy na Twoją aplikację!

Ref.-Nr.: ASS24991017

Doświadczenie zawodowe
Doświadczenie w pracach stoczniowych
Poziom doświadczenia
Specjaliści / Wykwalifikowani
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Do negocjacji
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Taryfa iGZ
Znajomość języków
Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Ref.-Nr.:
ASS24991017
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg