Ładowanie...

Wspaniała okazja do kariery: Brygadzista w stoczni Schacht-Audorf, Niemcy

Jako renomowany pośrednik pracy, specjalizująca się w przemyśle stoczniowym, poszukujemy kompetentnego i doświadczonego brygadzisty (m/k), który dołączy do zespołu naszego klienta w Schacht-Audorf. Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony do przemysłu stoczniowego i gotowy na nowe wyzwania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje Zadania:

  • Inspirujące Zarządzanie Zespołem: Będziesz motywować i kierować zespołem profesjonalnych spawaczy i monterów, dbając o najwyższą jakość wykonania.
  • Tworzenie Majstersztyków: Aktywny udział w realizacji bloków i sekcji kadłuba, gdzie każdy projekt to szansa na wykazanie kreatywności.
  • Strategiczne Planowanie: Nadzorowanie prac produkcyjnych, aby wszystko przebiegało zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Jakość i Precyzja: Zapewnienie, że wszystkie prace spełniają najwyższe standardy jakościowe i materiałowe.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w branży: Chcemy, abyś miał doświadczenie w branży stoczniowej, zwłaszcza w budowie jachtów.
  • Umiejętności lidera: Kluczowa jest umiejętność kierowania zespołem i delegowania zadań.
  • Zespół to podstawa: Umiejętność pracy w grupie i bycia częścią zgranego zespołu.
  • Wiedza techniczna: Umiejętność czytania rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikacja: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Mobilność: Prawo jazdy i własny samochód.

Co Oferujemy?

  • Rozwój kariery: Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Sprzyjające otoczenie: Praca w zespole, który wspiera i ceni każdego członka.
  • Nowoczesne narzędzia: Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu roboczego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie współmierne do umiejętności i doświadczenia.

Jeśli jesteś gotowy podjąć to wyjątkowe wyzwanie, czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do nas i razem kształtujmy przyszłość przemysłu stoczniowego!

Ref.-Nr.: ASS24991013

Doświadczenie zawodowe
Doświadczenie w branży stoczniowej
Poziom doświadczenia
Eksperci branżowi
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Do negocjacji
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Schacht-Audorf
Znajomość języków
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Ref.-Nr.:
ASS24991013
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg