Ładowanie...

Mechanik Przemysłowy (m/k/d) – Twoja Szansa na Karierę w Flensburgu i Büdelsdorf!

Czas pracy: Pełny etat
Miejsca pracy: Flensburg, Büdelsdorf

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu:

  • Stała umowa o pracę: Ciesz się bezpieczeństwem stałej pracy na pełny etat.
  • Atrakcyjne warunki: Skorzystaj z doskonałych warunków pracy i dodatków zgodnie z umową tarifową iGZ.
  • Dodatkowe wynagrodzenia: Otrzymuj świąteczne i urlopowe dodatki oraz premie za pracę nocną, w niedziele i święta.
  • Długoterminowe zatrudnienie: Wykorzystaj możliwość pracy z nami przez 48 miesięcy, z perspektywą bezpośredniego przejęcia przez naszego klienta.
  • Wsparcie zawodowe: Nasz zespół ASS Personalservice GmbH jest zawsze do Twojej dyspozycji i służy radą.

Twoje zadania:

  • Samodzielna praca montażowa: Montaż komponentów maszyn budowlanych.
  • Dokładna realizacja rysunków technicznych: Praca przy zespołach i jednostkach systemowych zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Staranność w działaniu: Wykonywanie zadań zgodnie z pisemnymi instrukcjami.

Twój profil:

  • Kwalifikacje zawodowe: Ukończona techniczna szkoła zawodowa jako Mechanik Przemysłowy (m/k/d) lub podobne kwalifikacje.
  • Umiejętności organizacyjne: Planowanie i organizacja pracy w warsztacie.
  • Elastyczność i praca zespołowa: Gotowość do współpracy i adaptacji.
  • Samodzielność: Niezależna i niezawodna metoda pracy.
  • Motywacja: Wysokie zaangażowanie i motywacja.
  • Prawo jazdy: Posiadanie prawa jazdy kategorii B na samochody osobowe/małe busy.

Zainteresowany?

Nie przegap swojej szansy! Czekamy na Ciebie. Prosimy o przesłanie pełnych dokumentów aplikacyjnych na nasz adres e-mailowy lub za pośrednictwem naszej platformy aplikacyjnej online.

Skorzystaj z okazji, aby stać się częścią naszego zespołu i rozpocznij swoją zawodową przyszłość w Flensburgu i Büdelsdorf!

Ref.-Nr.: ASS24991006

Doświadczenie zawodowe
Techniczna szkoła zawodowa
Poziom doświadczenia
Specjaliści / Wykwalifikowani
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Do negocjacji
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Flensburg, Büdelsdorf
Znajomość języków
Niemiecki (podstawowa znajomość)
Ref.-Nr.:
ASS24991006
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg