Ładowanie...

Mechanik samochodowy (m/k/r) – Rozpocznij karierę we Flensburgu!

Czas pracy: Pełny etat
Miejsce pracy: Flensburg

Dlaczego warto do nas aplikować

  • Pewna praca: Korzystaj z bezpieczeństwa stałego zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne warunki: Otrzymasz godziwe wynagrodzenie, a także dodatkowe świadczenia zgodnie z układem zbiorowym pracy iGZ.
  • Dodatkowe korzyści: Możesz oczekiwać premii świątecznych i wakacyjnych, a także premii za pracę w nocy, niedziele i święta państwowe.
  • Długoterminowe możliwości kariery: Skorzystaj z możliwości pracy w naszym zespole przez okres do 48 miesięcy, z opcją przejęcia bezpośrednio przez naszego klienta.
  • Osobiste wsparcie: Nasz zespół ASS Personalservice GmbH jest zawsze pod ręką, aby służyć radą i wsparciem.

Zadania:

  • Samodzielny montaż: Samodzielny montaż podzespołów do maszyn budowlanych.
  • Precyzyjna praca: Praca zgodnie z rysunkami i dokumentacją techniczną na zespołach i jednostkach systemowych.
  • Świadomość jakości: Staranna praca zgodnie z pisemnymi instrukcjami.

Twój profil:

  • Wykształcenie zawodowe: Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik (m/k) lub porównywalne kwalifikacje.
  • Talent organizacyjny: Umiejętności planowania i organizacji w obszarze warsztatu.
  • Niezależność: Zdolność do samodzielnej i rzetelnej pracy.
  • Motywacja: Wysoki poziom zaangażowania i motywacji.
  • Znajomość języków obcych: Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Zainteresowany?

Nie przegap swojej szansy! Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać. Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych na nasz adres e-mail lub skorzystanie z naszej platformy aplikacyjnej online.

Aplikuj już teraz i wykorzystaj szansę na ekscytującą przyszłość zawodową we Flensburgu!

Ref.-Nr.: ASS24991004

Doświadczenie zawodowe
Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik lub porównywalne
Poziom doświadczenia
Specjaliści / Wykwalifikowani
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Do negocjacji
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Flensburg
Znajomość języków
Niemiecki (podstawowa znajomość) lub angielski
Ref.-Nr.:
ASS24991004
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg

Podobne stanowiska

Inne podobne stanowiska, które mogą Cię zainteresować