Ładowanie...

Monter konstrukcji i Spawacz (m/k/d) – Twoja Szansa w Wolgast!

Czas pracy: Pełny etat
Miejsce pracy: Wolgast

Twoje korzyści u nas:

  • Pewna praca: Ciesz się stabilnością stałej pracy na pełny etat.
  • Atrakcyjne warunki: Skorzystaj z doskonałych warunków i dodatków zgodnie z umową tarifową iGZ.
  • Dodatkowe wynagrodzenia: Otrzymuj świąteczne i urlopowe dodatki oraz premie za pracę nocną, w niedziele i święta.
  • Długoterminowe zatrudnienie: Wykorzystaj możliwość pracy z nami przez 48 miesięcy, z perspektywą bezpośredniego przejęcia przez naszego klienta.
  • Profesjonalne wsparcie: Nasz zespół ASS Personalservice GmbH zawsze służy pomocą i wspiera Cię w Twoim rozwoju zawodowym.

Twoje zadania:

  • Wszechstronne prace w stoczni: Udział we wszystkich kluczowych etapach produkcji, od wykonania do montażu.
  • Specjalistyczne prace spawalnicze: Wykonywanie prac spawalniczych na złączach czołowych i kątowych w trudnych pozycjach.
  • Jakościowe złącza spawalnicze: Spawanie fundamentów, uchwytów i przepustów ze stali, CrNi i aluminium w budowie sekcji.
  • Precyzyjne prace strugarskie: Wykonywanie prac strugarskich na fugach i węglu.

Twój profil:

  • Kwalifikacje zawodowe: Ukończenie szkoły jako Konstruktor Mechanik (m/k/d) ze specjalizacją w budowie statków/spawalnictwie lub podobne kwalifikacje.
  • Uprawnienia do obsługi dźwigów: Doświadczenie w obsłudze dźwigów sterowanych z poziomu podłogi.
  • Znajomość technik spawalniczych: Umiejętności w zakresie spawania metodą MIG/MAG (136/138), zwłaszcza w obróbce stali, aluminium i chromoniklu oraz blachy cienkiej zgodnie z
  • rysunkami technicznymi.
  • Znajomość języka: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest wymagana.

Zainteresowany?

Nie przegap swojej szansy! Czekamy na Ciebie. Prosimy o przesłanie pełnych dokumentów aplikacyjnych na nasz adres e-mailowy lub za pośrednictwem naszej platformy aplikacyjnej online.

Skorzystaj z okazji, aby stać się częścią naszego zespołu i rozpocznij swoją zawodową przyszłość w Wolgast!

Ref.-Nr.: ASS24991005

Doświadczenie zawodowe
Kwalifikacje w budowie statków/spawalnictwie
Poziom doświadczenia
Specjaliści / Wykwalifikowani
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Zgodnie z umową tarifową iGZ
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Wolgast
Znajomość języków
Bardzo dobry niemiecki lub angielski
Ref.-Nr.:
ASS24991005
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg