Ładowanie...

Ogrodnik lub Pomocnik ogrodniczy (m/k/d) – Twoja Szansa w Flensburgu!

Czas pracy: Pełny etat
Miejsce pracy: Flensburg

Twoje korzyści u nas:

  • Sprawiedliwe wynagrodzenie początkowe: Zgodnie z taryfą IGZ, z możliwością rozwoju zawodowego i wzrostu płac.
  • Długoterminowe perspektywy: Pracuj z nami do 48 miesięcy, z opcją bezpośredniego przejęcia przez naszego klienta.
  • Bezpieczeństwo umowy tarifowej: Ciesz się korzyściami wynikającymi z umowy tarifowej, od regulacji urlopu i nadgodzin po świadczenia urlopowe i świąteczne.
  • Przyjemne środowisko pracy: Czekaj na przyjazną atmosferę pracy i kompleksowe wprowadzenie u klienta.
  • Osobiste wsparcie: Nasz zespół ASS Personalservice GmbH zawsze służy pomocą i radą.

Twoje zadania:

  • Pielęgnacja roślin: Podlewanie i pielęgnacja roślin w ogrodach i na terenach zielonych.
  • Przesadzanie roślin: Fachowe przesadzanie różnych gatunków roślin.
  • Ogólne prace ogrodnicze: Wykonywanie zadań ogrodniczych i pielęgnacja terenów zielonych.

Twój profil:

  • Znajomość ogrodnictwa: Podstawowa wiedza na temat uprawy, sadzenia oraz pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych.
  • Samodzielność w pracy: Umiejętność samodzielnego i efektywnego działania.
  • Niezawodność: Odpowiedzialne i godne zaufania postępowanie.
  • Dokładność i precyzja: Staranne i sumienne wykonywanie powierzonych zadań.
  • Znajomość języków: Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest wymagana.
  • Prawo jazdy: Posiadanie prawa jazdy kategorii B na samochody osobowe/małe busy.

Zainteresowany?

Nie przegap swojej szansy! Czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o przesłanie pełnych dokumentów aplikacyjnych na nasz adres e-mailowy lub za pośrednictwem naszej platformy aplikacyjnej online.

Skorzystaj z okazji, aby dołączyć do naszego zespołu i rozpocznij swoją zawodową przyszłość w Flensburgu!

Ref.-Nr.: ASS24991010

Doświadczenie zawodowe
Podstawowa wiedza na temat uprawy, sadzenia oraz pielęgnacji ogrodów
Poziom doświadczenia
Niewykwalifikowani / Przyuczeni
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Zgodnie z taryfą IGZ
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Flensburg
Znajomość języków
Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Ref.-Nr.:
ASS24991010
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg