Ładowanie...

Pracownik Portowy (m/k/d) – Twoja Szansa na Karierę w Flensburgu, Rendsburgu, Kilonii, Hamburgu!

Czas pracy: Pełny etat
Miejsca pracy: Flensburg, Rendsburg, Kilonia, Hamburg

Twoje korzyści u nas:

  • Stałe zatrudnienie: Ciesz się stabilnością stałej pracy na pełny etat.
  • Atrakcyjne warunki: Korzystaj z doskonałych warunków pracy i dodatków zgodnie z umową tarifową iGZ.
  • Dodatkowe wynagrodzenia: Otrzymuj świąteczne i urlopowe dodatki oraz premie za pracę nocną, w niedziele i święta.
  • Długoterminowe zatrudnienie: Możliwość pracy z nami do 48 miesięcy, z perspektywą bezpośredniego przejęcia przez naszego klienta.
  • Profesjonalne wsparcie: Nasz zespół ASS Personalservice GmbH zawsze służy pomocą i radą.

Twoje zadania:

  • Prawidłowe mocowanie ładunków: Używanie różnych środków mocujących do bezpiecznego transportu.
  • Zabezpieczanie ładunków: Zapewnienie bezpieczeństwa ładunku przy użyciu podkładek i klinów drewnianych.
  • Ogólne prace pomocnicze: Wsparcie w różnych zadaniach w obszarze portowym.
  • Prace porządkowe i przeładunkowe: Wykonywanie prac związanych z przepakowywaniem i sprzątaniem.

Twój profil:

  • Gotowość do pracy zmianowej: Elastyczność w pracy na zmiany poranne, popołudniowe i nocne.
  • Wytrzymałość fizyczna: Zdolność do wykonywania fizycznie wymagających zadań.
  • Szybkie przyswajanie wiedzy: Umiejętność szybkiego zrozumienia i wykonania poleceń.
  • Zdolność do pracy na wysokości: Gotowość do pracy na wysokościach.
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Zainteresowany?

Nie przegap swojej szansy! Czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o przesłanie pełnych dokumentów aplikacyjnych na nasz adres e-mailowy lub za pośrednictwem naszej platformy aplikacyjnej online.

Rozpocznij swoją zawodową przyszłość w dynamicznym środowisku pracy w Flensburgu, Rendsburgu, Kilonii i Hamburgu!

Ref.-Nr.: ASS24991009

Doświadczenie zawodowe
Z doświadczeniem zawodowym
Poziom doświadczenia
Niewykwalifikowani / Przyuczeni
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Taryfa iGZ
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Flensburg, Rendsburg, Kiel, Hamburg
Znajomość języków
Niemiecki (podstawowa znajomość) lub angielski
Ref.-Nr.:
ASS24991009
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg