Ładowanie...

Operator Dźwigu (m/k/d) – Twoja Szansa w Kilonii i Rendsburgu!

Czas pracy: Pełny etat
Miejsce pracy: Kilonia, Rendsburg

Twoje korzyści u nas:

  • Pewne zatrudnienie: Ciesz się stabilnością stałej pracy na pełny etat.
  • Atrakcyjne warunki: Skorzystaj z doskonałych warunków pracy i dodatków zgodnie z umową tarifową iGZ.
  • Dodatkowe wynagrodzenia: Otrzymuj świąteczne i urlopowe dodatki oraz premie za pracę nocną, w niedziele i święta.
  • Długoterminowe zatrudnienie: Możliwość pracy z nami przez 48 miesięcy, z perspektywą bezpośredniego przejęcia przez naszego klienta.
  • Profesjonalne wsparcie: Nasz zespół ASS Personalservice GmbH zawsze służy pomocą i radą.

Twoje zadania:

  • Obsługa dźwigów: Prowadzenie i obsługa dźwigów różnych rozmiarów.
  • Wszechstronny transport: Odpowiedzialność za transport od małych elementów aż po duże sekcje statków.
  • Inne prace transportowe: Wykonywanie różnorodnych zadań transportowych zgodnie z potrzebami.

Twój profil:

  • Wykształcenie zawodowe: Wymagane wykształcenie zawodowe w dziedzinie przemysłowej.
  • Doświadczenie jako operator dźwigu: Posiadanie uprawnień do obsługi dźwigów oraz praktyczne doświadczenie na tym stanowisku.
  • Uprawnienia na wózki widłowe: Wymagane prawo jazdy na wózki widłowe.
  • Dokładność w pracy: Koncentracja i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole: Zdolność do efektywnej współpracy z innymi.
  • Zdolność do pracy na wysokości: Gotowość i umiejętność pracy na wysokościach.
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielski jest wymagana.

Zainteresowany?

Nie zwlekaj! Czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o przesłanie pełnych dokumentów aplikacyjnych na nasz adres e-mailowy lub za pośrednictwem naszej platformy aplikacyjnej online.

Skorzystaj z okazji na ekscytującą przyszłość zawodową w Kilonii i Rendsburgu!

Ref.-Nr.: ASS24991007

Doświadczenie zawodowe
Z doświadczeniem zawodowym
Poziom doświadczenia
Specjaliści / Wykwalifikowani
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Do negocjacji
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Kilonia, Rendsburg
Znajomość języków
Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielski
Ref.-Nr.:
ASS24991007
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg