Ładowanie...

Mechanik okrętowy (m/k/d) – Twoja Szansa na Karierę w Flensburgu i Schacht-Audorf!

Czas pracy: Pełny etat
Miejsca pracy: Flensburg, Schacht-Audorf

Twoje korzyści u nas:

  • Stabilne zatrudnienie: Skorzystaj z bezpieczeństwa stałej pracy na pełny etat.
  • Atrakcyjne warunki: Ciesz się doskonałymi warunkami pracy i dodatkami zgodnie z umową tarifową iGZ.
  • Dodatkowe wynagrodzenia: Korzystaj ze świątecznych i urlopowych dodatków oraz premii za pracę nocną, w niedziele i święta.
  • Długoterminowe perspektywy: Pracuj z nami do 48 miesięcy, z możliwością bezpośredniego przejęcia przez naszego klienta.
  • Wszechstronne wsparcie: Nasz zespół ASS Personalservice GmbH zawsze służy radą i wsparciem.

Twoje zadania:

  • Prace montażowe w budowie okrętów: Odpowiedzialność za różnorodne zadania montażowe w przemyśle okrętowym.
  • Profesjonalne spawanie: Wykonywanie prac spawalniczych metodą elektrodową i MAG (punktowanie).
  • Prace spawalnicze: Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z wymogami technicznymi.

Twój profil:

  • Kwalifikacje zawodowe: Ukończona szkoła zawodowa jako Mechanik Konstruktor (budowa okrętów) lub w podobnym zawodzie.
  • Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w budowie okrętów będzie dodatkowym atutem.
  • Zrozumienie techniczne: Dobra znajomość zagadnień technicznych.
  • Samodzielność: Niezależna i dokładna metoda pracy.
  • Zdolność do pracy na wysokości: Umiejętność pracy na wysokościach.
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest wymagana.

Zainteresowany?

Nie przegap swojej szansy! Czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o przesłanie pełnych dokumentów aplikacyjnych na nasz adres e-mailowy lub za pośrednictwem naszej platformy aplikacyjnej online.

Skorzystaj z okazji, aby stać się częścią naszego dynamicznego zespołu i rozpocznij swoją zawodową przyszłość w Flensburgu i Schacht-Audorf!

Ref.-Nr.: ASS24991008

Doświadczenie zawodowe
Ukończona szkoła zawodowa
Poziom doświadczenia
Specjaliści / Wykwalifikowani
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Zgodnie z umową tarifową iGZ
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Flensburgu, Schacht-Audorf
Znajomość języków
Niemiecki (podstawowy) lub angielski
Ref.-Nr.:
ASS24991008
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg