Ładowanie...

Opis Stanowiska: Monter kadłubów kkrętowych w Schacht-Audorf, Niemcy

Aktualnie poszukujemy zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników na stanowisko Monter kadłubów kkrętowych. Jeśli posiadasz doświadczenie w branży stoczniowej i chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku, to właśnie Ciebie szukamy!

Twoje Zadania:

  • Prefabrykacja i Montaż: Będziesz odpowiedzialny za prefabrykację i montaż elementów stalowych statków, co jest kluczowym elementem w procesie budowy okrętu.
  • Praca według rysunku technicznego: Precyzyjny montaż elementów zgodnie z rysunkami technicznymi.
  • Wykonywanie prac ślusarskich: Umiejętność pracy w fachu ślusarza przyda ci się w codziennych zadaniach.

Wymagane Wykształcenie / Doświadczenie Zawodowe:

  • Doświadczenie w branży stoczniowej: Twoje doświadczenie w tej branży będzie kluczowe dla sukcesu na tym stanowisku.
  • Znajomość języka: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ułatwi współpracę.
  • Mobilność: Prawo jazdy i dostęp do własnego samochodu będą niezbędne do codziennego dojazdu na miejsce pracy.

Co Oferujemy?

  • Rozwój zawodowy: Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej branży stoczniowej.
  • Współpraca w otoczeniu międzynarodowym: Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku z profesjonalistami w swojej dziedzinie.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz wsparcie w procesie adaptacji na nowym stanowisku.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i wspólnie kształtować przyszłość przemysłu stoczniowego, nie wahaj się – aplikuj już dziś!

Ref.-Nr.: ASS24991015

Doświadczenie zawodowe
Doświadczenie w branży stoczniowej
Poziom doświadczenia
Specjaliści / Wykwalifikowani
Forma zatrudnienia
Stała umowa o pracę
Pensja
Taryfa iGZ
Czas pracy
Pełny etat
Miejsce pracy
Schacht-Audorf
Znajomość języków
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Ref.-Nr.:
ASS24991015
ASS Personalservice GmbH
O nas
Branża
Serwis personalny
Wielkość firmy
200 pracowników
Założona w
2001
Telefon
+49 461 50 52 00 +49 461 50 5**** Pokaż
Siedziba główna
Flensburg

Podobne stanowiska

Inne podobne stanowiska, które mogą Cię zainteresować